Fischer Goalie Wheel bag JR

Určení
pro juniory
Brankářské tašky

• , zakoupeno v Lukas hokej

• Fakt prostorná taška vhodná pro brankáře, vejdeme se do ní celá rodina. Veškerá výstroj se do ní s přehledem naháže a pořád je v ní dost místa. Na obrázku tak velká nevypadá. :)
    • Do kufru auta se naskládá lépe než tvrdá GRIT-ka, a dá se sbalit.
    • Kvalitní pevný materiál.
    • Navíc je fakt hezká, bez zbytečných ozdob a příkras.

• poměr cena/výkon
    • dostatečně velká i pro postavu 177 cm
    • jednoduché zpracování
    • Nožná výdrž materiálu - mám ji krátce

Chtěl jsem tašku, která nebude příliš velká. Původní Brians byla velká a obtížně se mi vešla do auta.
    Mám výšku 177 cm, betony 34+2 a do tašky se mi vejde celá výstroj.
    Chvíli jsem přemýšlel, jak vše uložit, ale povedlo se a v tašce nezbývá žádné místo navíc.
    Podle mě by se větší betony jak 37 do tašky s výstrojí nevešly.
    Oceňuji velikost tašky, konečně nemám problém při nakládání do kufru auta.
    Kvalitu zpracování nemohu posoudit.
    Tašku doporučuji a koupil bych si jí znovu.

• , zakoupeno v GBHOKEJSPORT

Splňuje vše, co jsem se o ní dočetl. Vejde se do i seniorská výstroj s betony (34+2), takže dobží.. ;o)

Tašky s kolečky
Určení
pro juniory
Brankářské tašky

Juniorská brankářská taška na kolečkách Fischer je určena pro všechny hokejové hráče, kteří mají rádi pořádek a přehled ve svých věcech. Model je novinkou z katalogu pro sezonu 2016/2017.

Kvalita vnějšího materiálu

Taška je vyrobena z vysoce kvalitního nylonu, který je odolný proti ošoupání a proděravění. Nemusíte tak mít strach z nízké životnosti bagu.

Maximum úložného prostoru

Výrobci vsadili především na maximum prostoru pro uložení vaší výstroje. Taška se tedy skládá z velké hlavní kapsy, dvou vnitřních integrovaných kapes na brusle se zapínáním na patenty a dvou odnímatelných kapes na příslušenství. Uzavírání kapes je velmi kvalitní, zajistí jej nylonové zipy.

Vysoké provzdušnění a snadná manipulace

Spodní část bagu je zesílena třemi výztužemi pro maximální pevnost a ochranu vašeho vybavení. Celá taška je pak vylepšena o propracovaný systém odvětrávání, díky němuž výstroj nezatuchne, ale bude naopak neustále odvětrávána.

Díky popruhům můžete tašku nosit v ruce, na rameni nebo pomocí tří koleček vozit po zemi.

Rozměry: 94 × 53 × 53 centimetrů

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek40 Kč95 % • 7 776 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 1 356 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Lukas hokej

• Do kufru auta se naskládá lépe než tvrdá GRIT-ka, a dá se sbalit.
    • Kvalitní pevný materiál.
    • Navíc je fakt hezká, bez zbytečných ozdob a příkras.

• poměr cena/výkon
    • dostatečně velká i pro postavu 177 cm
    • jednoduché zpracování
    • Nožná výdrž materiálu - mám ji krátce

Mám výšku 177 cm, betony 34+2 a do tašky se mi vejde celá výstroj.
    Podle mě by se větší betony jak 37 do tašky s výstrojí nevešly.
    Oceňuji velikost tašky, konečně nemám problém při nakládání do kufru auta.
    Kvalitu zpracování nemohu posoudit.
    Tašku doporučuji a koupil bych si jí znovu.

• , zakoupeno v GBHOKEJSPORT

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek40 Kč95 % • 7 776 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 1 356 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Sportega.cz

Opravdu velka taska. Vhodna i pro mensi senior brankare. Mam 175cm - vystroj prevazne velikost M + betony velikost L (35+1) a vystroj se mi komplet vleze. Doporucuji.

• , zakoupeno v GBHOKEJSPORT

Prostorný kvalitní bágl pro malé golmany

• Solidní taška za dobou cenu.

Doporučuji velikost JR i pro seniory. Při troše rovnání se do tašky v pohodě vejde výstroj i pro vysokého gólmana (sám mám betony 38"). A hlavně se taška vejde do auta...
    Ve většině kufrů je to boj o centimetry - a právě juniorská velikost dost pomůže.

• , zakoupeno v hokejarena.cz

Je větší než se zdá na obrázku,spodní plocha je vyztužená silnými gumovými pruhy,takže mírně prohýbá